300 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Ankara İçi Aynı Gün Teslimat...

Blog

U Green Clean Ürünleri Hakkında Bilgiler

U Green Clean, ürün formülasyonundan ambalajlamaya kadar tüm süreçlerde doğa dostu tercihlerde bulunmak için çalışır. Bitki bazlı ve doğada kolayca çözünebilen içerikler kullanır SLS, paraben, fosfat vb. gibi zararlı kimyasallardan kaçınır.

Yulaf Unu Hakkında Bilgiler?

Tam buğday, kepek, beyaz un olan bu listeye daha sağlıklı ve kullanım alanı da geniş olan yulaf ununu ekleyelim yazımızda. Son zamanlarda neredeyse her mutfakta kendini gösteren yulaf unu besin değeri yüksek bir undur. Yüksek bir karbonhidrat kaynağı olmasının yanı sıra, lif konusunda da oldukça değerlidir. Selenyum, bakır, fosfor, potasyum ve kalsiyum açısından da güçlüdür.

3D Secure Güvenli Alışveriş Sistemi Nedir?

3D Secure güvenlik sistemi, 3 boyutlu güvenlik sistemi demektir. Yani alışverişin 3 boyutu olan müşteri, banka ve iş yeri arasındaki bilgi akışını özel şifreler ve anahtarlar sayesinde güvenle sağlar.

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS)

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS)

Organik Ürün Nedir?

Organik ürün, en basit anlatımıyla tarım ürününün işlenmesinde ve yetiştirilmesinde hiçbir yabancı kimyasal madde kullanılmayışıdır. Organik bitkisel üretimde toprağın biyoçeşitliliğini geliştiren, toprağın organik maddesini koruyan veya artıran, toprağı sıkıştırmayan ve erozyonu engelleyen toprak işleme teknikleri kullanılır.